Přestavby na přehrávání FM nebo MP3 realizujeme u všech autorádií - a případně i u stolních rádií. Vnější vzhled se nijak nemění, vzadu je přípojka na USB - kam zastrčíte libovolný flash disk s písničkami MP3 (pomocí prodlužovačky ho snadno skryjete třeba v přihrádce na rukavice). Po zapnutí hraje od naposledy přehrávané skladby, mezi jednotlivými písničkami přecházíte pomocí původních ovládacích prvků, které k tomu uzpůsobíme.

 

U autorádií, která mají pouze starou (tzv. „východní“) normu FM dokážeme pomocí speciálního konvertoru zajistit příjem současných stanic - bez jakéhokoliv zásahu do vlastního rádia. Jako naprostou novinku pak také zavádíme novou řadu miniaturních SV vysílačů CAR-O-LINE, které dokáží přemluvit k hraní i stará rádia, která ještě FM neměla vůbec.

 

Nově nyní také provádíme přestavby na Bluetooth - jednoduše tak jako zdroj hudby můžete využít třeba svůj mobilní telefon (pokud to umožňuje) a písničky v něm uložené poslouchat z autorádia !

 

Pochopitelně Vás bude zajímat cena - ta se odvíjí od složitosti úpravy a někomu se možná může zdát vysoká. Některá rádia lze předělat snadno a dá se u nich využít původní zesilovač, u jiných se ale musí vnitřek kompletně předělat včetně nového zesilovače, někde jsou navíc zapotřebí uvnitř poměrně výrazné mechanické úpravy. Vlastní moduly MP3 přehrávačů a FM rádií, které používáme jsou poměrně drahé, ale velmi kvalitní a odolné . Žádné levnější řešení se nám v praxi neosvědčilo. Celková cena za přestavbu autorádia se pohybuje obvykle v rozmezí 1500 až 2000 Kč.

 

Výsledný efekt je ale k nezaplacení - máte ve svém voze hudbu dle svého přání a nijak přitom nenarušíte vzhledovou originalitu a původnost...

 

Vyberte si, co ucho ráčí !

 

Vaše rádio umíme předělat na čtyři způsoby - příjem FM rádia, přehrávání hudby z externího zdroje (kapesní MP3ky, telefony, atd.), přehrávání MP3 přimo z USB flash disku a nebo přehrávání hudby přes bezdrátové rozhraní Bluetooth - případně kombinaci jednotlivých způsobů, nebo dokonce všech čtyřech. Záleží pouze na vás !

 

Jaké problémy dokážeme vyřešit ? Můžete se podívat zde !

 

A ještě - pokud snad neráčí pouze vaše ucho, ale i vaše velectěné oko, tak mu umíme vyhovět také. Dokážeme třeba ze staré černobílé televize udělat USB přehrávač videosouborů....

LED ŽÁROVKY - jsme jediný český a pravděpodobně i evropský výrobce a dodavatel speciálních nízkopříkonových 6V LED žárovek pro historická vozidla - které vás dokážou zbavit problémů s nabíjením baterie při celodenní svícení u starých aut i motorek. Náš kompletní sortiment naleznete v partnerském e-shopu www.retroraj.cz (samozřejmě 12V žárovky máme také) !